Nou domeniu pentru Ciorogarla!

Nou domeniu pentru Ciorogarla!

17.05.2023

#ciorogarlaunita
#tehnic

Incepand cu data de 19 Mai, detinem domeniul ciorogarla.eu.org! Acest domeniu ne va permite mai mult brand pentru comunitatea noastra si de asemenea ne va deschide noi oportunitati pentru ce putem oferi afacerilor, proiectelor si comunitatii noastre.

Ce planuim?

Deoarece, multe afaceri nu au resursele necesare pentru a oferi un website, vrem sa oferim un serviciu de domeniu pentru afacerile locale, dar si pentru individuali.

Acest serviciu ne costa, asa ca acest serviciu va fi valabil sponsorilor nostrii de pe Open Collective. Inca ne gandim ce limita de sponsorizare sa adaugam pentru acest serviciu. Totusi avem ca obiectiv sa facem acest serviciu cat mai accesibil pentru toti.

Cum va functiona?

Desi oferim acest domeniu sub forma de exemplu.ciorogarla.eu.org, nu vom oferi servicii de construire de site. Pentru afacerile care nu au un website, oferim posibilitatea de a face hosting la pagina de afacere cu detaliile importate din baza de date din Ciorogarla Unita.

Concluzie

De abia asteptam sa facem acest serviciu valabil pentru comunitatea noastra pentru a face inca un pas mare inspre modernizare.

info